پشتیبانی سایت

پاسخگوی شما عزیزان هستیم

سلام دوست عزیز!

چطور میتونم کمکت کنم؟

تخفیف ها رو از دست نده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها ی شگفت انگیز دست ساز کالا مطلع شو.

انواع انگشترهای شجر مردانه

انگشترهایی برای مردان با مرام

انگشترهای عقیق اصل

نتیجه‌ای یافت نشد.

انگشتر مردانه

از زمان های گذشته، پدرها و پدربزرگ ها از انگشترهای مردانه خاص به صورت روزمره یا در مراسمات استفاده می کردند. انگشتر های مردانه نقره از سنگ های گوناگونی ساخته می شدند که بسیار پرخاصیت بودند. انگشتر مردانه فیروزه، عقیق و زمرد، نمونه ای از این انگشترها می باشند، که می توان گفت میراث گذشتگان است و هنوز هم طرفدارهای خاص خود را دارد.


انواع انگشتر مردانه

با علم به این موضوع که سنگ های مختلف انرژی های خاصی از خود ساطع می کنند، امروزه استفاده از انگشترهای مردانه نقره با سنگ های مختلف بسیار رواج پیدا کرده، انگشترهای مردانه عقیق، شجر، نگین مشکی، قدیمی و حتی انگشترها مردانه شیک و مذهبی را می توان در بازار مشاهده نمود. در بین تنوعی که برای سنگ ها و رکاب انگشترها موجود است، انگشتر زنجان از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است، برای مثال انگشتر شیخ احمد زنجان از جمله نمونه هایی است که بسیار خاص و پر طرفدار است.

 

خرید اینترنتی انگشتر مردانه

برای سهولت خرید شما عزیزان، عکش انگشترهای مردانه را با کیفیت مناسب در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم، از کیفیت و زیبایی منحصر به فرد انواع انگشتر هر چه بگوییم کم گفته ایم، زیرا انگشتر زنجان محصولی تک و خاص برای مشکل پسندان است.